Kontakt

JAFRA CONNECT Sp. z o.o.

ul. PIASTOWSKA 68
46-380 DOBRODZIEŃ

NIP: 5761576124
REGON: 161530167


ZAKŁAD PRODUKCYJNY:
KARNICE 2
55-140 ŻMIGRÓD

e-mail: jafra@jafra.pl
tel: +48 (71) 319 13 78

  • SALON FIRMOWY — WROCŁAW

    Galeria Wnętrz DOMAR
    ul. Braniborska 14
    53-680 Wrocław

    Godziny otwarcia salonu:
    10.00–20.00 (pon.-pt.)
    10.00–18.00 (sob.)
    10.00–16.00 (nd.)

    tel: +48 (71) 781 03 52
    e-mail: salonjafra.domar@jafra.pl

  • CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA - POLSKA
    Joanna Dusza

    tel: +48 (71) 319 13 78
    tel: +48 605 089 597
    fax: +48 (71) 385 58 45
    e-mail: joanna.dusza@jafra.pl

  • CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA - POLSKA, EKSPORT
    Patrycja Twardowska-Talaga

    tel: +48 (71) 319 13 84
    tel: +48 697 798 480
    fax: +48 (71) 385 58 45
    e-mail: patrycja.talaga@jafra.pl

  • ZESPÓŁ HANDLOWY - POLSKA I KLIENCI INSTYTUCJONALNI
    Franciszek Bieniek

    tel: +48 601 742 182
    e-mail: franciszek.bieniek@jafra.pl

  • ZESPÓŁ HANDLOWY - EKSPORT
    Barbara Niedoba

    tel: +48 512 422 380
    e-mail: bniedoba@kler.eu

  • DZIAŁ KADR
    Anita Borucka–Panas

    tel: +48 (71) 319 13 79
    fax: +48 (71) 385 58 45
    e-mail: anita.panas@jafra.pl

  • DZIAŁ REKLAMACJI
    Magdalena Napieraj

    tel: + 48 667 854 272
    fax: +48 (71) 385 58 45
    e-mail: magdalena.napieraj@jafra.pl

  • DZIAŁ ZAOPATRZENIA
    Monika Kardynał

    tel: +48 693 280 870
    fax: +48 (71) 385 58 45
    e-mail: monika.kardynal@jafra.pl

Strona korzysta z plików cookie.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.