Tradycja
i elegancja
z Polski

Stylowe meble to symbol wysublimowanej elegancji i klasy. Zachwycają niepowtarzalnym urokiem i wdziękiem. Piękne, ciepłe, delikatne w dotyku, urzekają tradycyjnym wzornictwem, rzemieślniczą solidnością i ponadczasowym stylem. Są synonimem dobrego smaku i wyrafinowanego gustu.

Firma z tradycją

Tak pieczołowicie tworzone meble, od 1946 roku powstają w Karnicach na Dolnym Śląsku. Zakład stolarski, który powstał tutaj zaraz po wojnie, jest pewnie jednym z najstarszych w zachodniej Polsce prywatnym przedsiębiorstwem, które zawsze gromadziło najwybitniejszych rzemieślników. Pierwszym właścicielem Zakładu Stolarskiego był Stanisław Bieniek, znany w okolicy artysta i rzemieślnik. Od 1979 roku firmą kieruje Franciszek Bieniek, który w rozbudowanym przez siebie przedsiębiorstwie dba o bezkompromisową jakość produkcji i tradycję.

Blisko natury

Dziś JAFRA to przedsiębiorstwo, w którym tradycyjny kunszt meblarski i ręczne wykonanie łączy się z nowoczesnością. Firma specjalizuje się w tworzeniu najwyższej jakości mebli z olchy i dębu, a także wiśni, czereśni, grabu, jesionu, klonu i buku.

JAFRA od 1946 roku ma swą siedzibę w znanej ze swej urody Dolinie Baryczy. Naszym honorem i zobowiązaniem jednocześnie jest wykorzystywanie w procesie tworzenia mebla materiałów pochodzących od sprawdzonych dostawców, którzy dbają o przyrodę i posiadają odpowiednie atesty, które świadczą o pochodzeniu drewna z zasobów ekologicznych, co dla leśników i stolarzy znaczy, z zasobów odnawialnych.