KOLEKCJA CABERNET CORTIS

DĘBOWY STÓŁ NA METALOWYCH NOGACHProsty i minimalistyczny stół z kolekcji Cabernet Cortis to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Gruby blat, o skośnej krawędzi, wykonany z litego drewna dębowego - dziki dąb - w kolorze piaskowego dębu (NB10) wykończony jest olejowoskiem. Na blacie mogą być widoczne sęki i peknięcia wypełnione szpachlą. Opcje krawędzi do wyboru: krawędź prosta zafrezowana skośnie, krawędź prosta lub nieregularna. Podstawę stołu stanowią cztery skośne nogi wykonane z metalu, malowane proszkowo na kolor czarny mat.Mebel dostępny w dwóch wykończeniach: olejowosk lub lakier matowy.
Stół dostępny jest w różnych wariantach długości blatu - od 160 do 250 cm.

Innowacyjne metody produkcji oraz tradycja polskiego rzemiosła gwarantują satysfakcję z użytkowania stołu. Idealna propozycja do nowoczesnego salonu. 

Mebel produkowany jest na zamówienie klienta. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub odwiedzenie jednego z naszych salonów partnerskich. Zdjęcia mają charakter poglądowy – różnica między kolorem produktu na zdjęciach, a odcieniem produktów gotowych może wynikać z ustawień ekranu komputera czy monitora urządzeń mobilnych.Kod produktu |  TI 9051 A/B/C/D/E/F/G/H/I/J

Materiały
drewno dziki dąb, metal

Wymiary
wysokość: 77 cm | szerokość: 100 cm | długość: 160-250 cm

Wybarwienia


NB10 - dąb piaskowy   


JAFRA CONNECT Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68  |  46-380 Dobrodzień   |  Zakład produkcyjny: Karnice 2  | 55-140 Żmigród
JAFRA ® All rights reserved 2021