KOLEKCJA KAROL BALTAZAR

DĘBOWA KOMODA O SKOŚNYCH NÓŻKACH Komoda z kolekcji Karol Baltazar to propozycja dla miłośników stylu retro w nowoczesnym wydaniu. Mebel wykonany jest z płyty MDF, okleinowany naturalną okleiną z dzikiego dębu w układzie deskowym, w wybarwieniu dąb ziemia. Mebel dostępny w dwóch wykończeniach: olejowosk lub lakier matowy. Posiada cztery szuflady z prowadnicami z hamulcem oraz systemem cichego domyku w części środkowej oraz drzwiczki po obu stronach. Przód komody udekorowany kwadratowymi elementami ułożonymi w szachownicę. Uchwyty metalowe w kolorze czarnym.

Cechą rozpoznawczą komody oraz pozostałych mebli z kolekcji Karol Baltazar są lekko skośne nóżki nawiązujące do estetyki lat 60.  Innowacyjne metody produkcji oraz tradycja polskiego rzemiosła gwarantują satysfakcję z użytkowania komody. Idealna do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji.

Mebel produkowany jest na zamówienie klienta. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub odwiedzenie jednego z naszych salonów partnerskich. Zdjęcia mają charakter poglądowy – różnica między kolorem produktu na zdjęciach, a odcieniem produktów gotowych może wynikać z ustawień ekranu komputera czy monitora urządzeń mobilnych.Kod produktu | KAS 4003 DZ1

Materiały
drewno dziki dąb, metal, płyta MDF

Wymiary
wysokość: 88 cm | szerokość: 188 cm | głębokość: 43 cm

Wybarwienia


DZ1 - dąb ziemia    
JAFRA CONNECT Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68  |  46-380 Dobrodzień   |  Zakład produkcyjny: Karnice 2  | 55-140 Żmigród
JAFRA ® All rights reserved 2022