PINOT-NOIR


Wykonana w szlachetnym orzechu kolekcja mebli PINOT NOIR dedykowana jest miłośnikom uwspółcześnionej klasyki. To niezwykle ekskluzywny zestaw drewnianych mebli skrzyniowych oraz wyjątkowych stołów i krzeseł, które wyróżnia unikalne wykończenie na wysoki połysk.


PIĘKNO ORZECHAKażdy gatunek drewna ma swoje zalety. Orzech jest mniej trwały od dębu, ale ma piękną kolorystykę i jest prosty w obróbce. Drewno orzechowe jest niezwykle eleganckie, a jednocześnie uniwersalne, więc odnajdzie się w różnych stylach aranżacyjnych.

RĘCZNA ROBOTAFronty części szuflad są zdobione ręcznie wykonaną intarsją z czereśni, orzecha i olchy. Wszystkie zaś wyposażone zostały w wysokiej jakości prowadnice z hamulcem i systemem cichego domyku. Niewątpliwym atutem kolekcji jest unikalny, rozkładany stół o kształcie elipsy, który po rozłożeniu osiąga wyjątkowe rozmiary. Stół podtrzymują dwie toczone z drewna litego kolumny.Kolekcja Pinot Noir

PRODUKTY


ODWIEDŹ NASPoznaj naszą ofertę meblową na żywo i odwiedź jeden z naszych salonów partnerskich. 

Zapraszamy do współpracy klientów detalicznych oraz właścicieli hoteli, pensjonatów, restauracji, klubów, sklepów i innych lokali komercyjnych.

JAFRA CONNECT Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68  |  46-380 Dobrodzień   |  Zakład produkcyjny: Karnice 2  | 55-140 Żmigród
JAFRA ® All rights reserved 2022