VINTAGETa kolekcja to kwintesencja prostoty i nowoczesnej formy. Meble VINTAGE to zestawy różnej wielkości stolików będą doskonałym uzupełnieniem minimalistycznego salonu. Prostokątne i kwadratowe stoliki nie są jedynie stylowe, ale także praktyczne. Mogą pełnić funkcję stolików kawowych oraz pomocników.


DREWNO I METALPołączenie drewnianych blatów oraz metalowych podstaw tworzy geometryczne bryły kwadratów i prostokątów, które wpisują się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Blaty wykonane z drewna dębowego posiadają naturalne sęki i pęknięcia wypełnione szpachlą. Dzięki temu masz pewność, że meble są unikalne i jedyne w swoim rodzaju.ELEGANCKA PROSTOTAMinimalistyczne stoliki oraz kwietnik odzwierciedlają prosty, skandynawski styl nawiązujący do naturalnych materiałów oraz harmonii we wnętrzach. Połączenie jasnego drewna oraz czarnej, metalowej podstawy tworzy modny kontrast, który zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych.

Kolekcja Vintage

PRODUKTY


ODWIEDŹ NASPoznaj naszą ofertę meblową na żywo i odwiedź jeden z naszych salonów partnerskich. 

Zapraszamy do współpracy klientów detalicznych oraz właścicieli hoteli, pensjonatów, restauracji, klubów, sklepów i innych lokali komercyjnych.


JAFRA CONNECT Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68  |  46-380 Dobrodzień   |  Zakład produkcyjny: Karnice 2  | 55-140 Żmigród
JAFRA ® All rights reserved 2022