SOLARISTo jasne jak słońce! Niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju kolekcja SOLARIS charakteryzuje się naturalnymi sękami, pęknięciami i różnorodnym usłojeniem. Solidne drewno dębowe posiada przebarwienia oraz jaśniejsze i ciemniejsze odcienie, które sprawiają, że wszystkie meble są unikatowe. Wykonanie i wykończenie eksponują naturalne właściwości użytych materiałów.

MEBLE NA LATAWitryna z przeszkleniami wykonana z dzikiego dębu zachwyca prostą linią. W górnej części mebel posiada drewniane półki zamknięte za przeszklonymi drzwiami, w dolnej części znajdują się dwie wąskie szuflady. Proste, metalowe uchwyty w kolorze czarnym do otwierania szuflad oraz szafek. Podstawę regału tworzą metalowe, czarne nogi połączone drewnianą płozą.MNIEJ ZNACZY WIĘCEJRustykalne stoły, stoliki kawowe, regały i komody posiadają proste konstrukcje, których walorem jest szczerość połączona z naturalnością - dbałość o urodę, ale bez zbędnego zdobnictwa. Meble tego typu sprawdzą się w bardziej nowoczesnym salonie lub jadalni. Dostępne w sześciu rodzajach wybarwienia gwarantują dopasowanie się do wielu wnętrz.

Kolekcja Solaris

PRODUKTY


ODWIEDŹ NASPoznaj naszą ofertę meblową na żywo i odwiedź jeden z naszych salonów partnerskich. 

Zapraszamy do współpracy klientów detalicznych oraz właścicieli hoteli, pensjonatów, restauracji, klubów, sklepów i innych lokali komercyjnych.


JAFRA CONNECT Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68  |  46-380 Dobrodzień   |  Zakład produkcyjny: Karnice 2  | 55-140 Żmigród
JAFRA ® All rights reserved 2022