SYRKLE


Jeśli szukasz mebli, które będą solidne jak dąb, a jednocześnie lekkie dla oka, to właśnie je znalazłeś. Kolekcja SYRKLE nawiązuje do stylu organicznego, ale bezbłędnie odnajdzie się w wielu aranżacjach. Obłe kształty, kolory ziemi oraz naturalne materiały to nasza recepta na modne wnętrza.


OBŁE KSZTAŁTYJeśli jest jeden wnętrzarski trend 2022, o którym trzeba pamiętać, to są to z pewnością obłe kształty mebli i dodatków. Miękkie, opływowe, czasami faliste linie, a jednocześnie brak ostrych form oraz kątów prostych sprawiają, że meble wydają się być lekkie, a same aranżacje pełne harmonii i spokoju. Dodatkowo, obłe kształty pasują do wielu wnętrz, więc łatwo łączyć je z różnymi stylami - od nowoczesnego po niezwykle modny japandi.


NOWOCZESNY DĄB Geometryczne formy i faktury a’la żaluzje sprawiają, że lity dąb, z którego produkowane są meble z kolekcji SYRKLE, jeszcze bardziej zyskuje w oczach użytkowników. Przemyślane zestawienia kolorów i materiałów to gwarancja przytulnych, funkcjonalnych oraz niezwykle modnych wnętrz.Kolekcja Syrkle

PRODUKTY

ODWIEDŹ NASPoznaj naszą ofertę meblową na żywo i odwiedź jeden z naszych salonów partnerskich. 

Zapraszamy do współpracy klientów detalicznych oraz właścicieli hoteli, pensjonatów, restauracji, klubów, sklepów i innych lokali komercyjnych.

JAFRA CONNECT Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68  |  46-380 Dobrodzień   |  Zakład produkcyjny: Karnice 2  | 55-140 Żmigród
JAFRA ® All rights reserved 2022