KOLEKCJA SYRKLE

DĘBOWA OWALNA SZAFKA ŚCIENNADębowa szafka ścienna z nowej kolekcji Syrkle to idealne rozwiązanie dla Twojego salonu. To na niej znajdą miejsce książki, wazony, ramki na zdjęcia lub inne dekoracje. Szafka wyróżnia się ciekawym i nowoczesnym designem. Owalny blat jak i podstawa wykonane są z dzikiego dębu. Podstawa szafki udekorowana jest "żaluzjową" fakturą, wykonaną z cienkich równoległych listewek. Szafka posiada centralną niszę, a w niej jedną półkę. Mebel wykonany z drewna dębowego i płyty okleinowanej okleiną naturalną w wybarwieniu dąb naturalny (NB12) i wykończeniu lakieru matowego; dostępny w czterech rodzajach wybarwienia.

Nowoczesna szafka ścienna idealnie sprawdzi się w salonie lub sypialni w stylu nowoczesnym lub japandi.
Innowacyjne metody produkcji oraz tradycja polskiego rzemiosła gwarantują satysfakcję z użytkowania szafki.

Mebel produkowany jest na zamówienie klienta. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub odwiedzenie jednego z naszych salonów partnerskich.

Zdjęcia mają charakter poglądowy – różnica między kolorem produktu na zdjęciach, a odcieniem produktów gotowych może wynikać z ustawień ekranu komputera czy monitora urządzeń mobilnych.Kod produktu |  TI 8084

Materiały
drewno dębowe

Wymiary
wysokość: 30 cm | szerokość: 140 cm | głębokość: 30 cm

Wybarwienia


NB12- dąb naturalny
  
JAFRA CONNECT Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68  |  46-380 Dobrodzień   |  Zakład produkcyjny: Karnice 2  | 55-140 Żmigród
JAFRA ® All rights reserved 2022