KOLEKCJA SYRKLE

DĘBOWA OWALNA KOMODA Z PÓŁKĄ I DRZWIAMIDębowa komoda z nowej kolekcji Syrkle to idealne rozwiązanie dla Twojego salonu. Komoda wyróżnia się ciekawym i nowoczesnym designem. Owalny blat jak i podstawa wykonane są z dzikiego dębu. Podstawa szafki udekorowana jest "żaluzjową" fakturą, wykonaną z cienkich równoległych listewek. Komoda posiada centralną niszę z jedną półką oraz drzwi z obu stron. Komoda sprawdzi się w przechowywaniu i eksponowaniu ramek na zdjecia, książek lub innyvh dekoracji. Mebel wykonany z drewna dębowego i płyty okleinowanej okleiną naturalną w wybarwieniu dąb naturalny (NB12) i wykończeniu lakieru matowego; dostępny w czterech rodzajach wybarwienia.

Nowoczesna komoda idealnie sprawdzi się w salonie lub sypialni w stylu nowoczesnym lub japandi.
Innowacyjne metody produkcji oraz tradycja polskiego rzemiosła gwarantują satysfakcję z użytkowania komody.

Mebel produkowany jest na zamówienie klienta. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub odwiedzenie jednego z naszych salonów partnerskich.

Zdjęcia mają charakter poglądowy – różnica między kolorem produktu na zdjęciach, a odcieniem produktów gotowych może wynikać z ustawień ekranu komputera czy monitora urządzeń mobilnych.Kod produktu |  TI 8082

Materiały
drewno dębowe

Wymiary
wysokość: 90 cm | szerokość: 181.6 cm | głębokość: 48 cm

Wybarwienia


NB12- dąb naturalny
  
JAFRA CONNECT Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68  |  46-380 Dobrodzień   |  Zakład produkcyjny: Karnice 2  | 55-140 Żmigród
JAFRA ® All rights reserved 2022