KOLEKCJA KAROL BALTAZAR

DĘBOWA WITRYNA Z PRZESZKLONYMI DRZWIAMI I SZAFKAMIWitryna z przeszklonymi drzwiami z kolekcji Karol Baltazar to propozycja dla miłośników stylu retro w nowoczesnym wydaniu. Mebel wykonany jest z płyty MDF, okleinowany naturalną okleiną z dzikiego dębu w układzie deskowym, w wybarwieniu dąb ziemia. Witryna posiada dwie półki w górnej części przeszklonej; półki są drewniane w konstrukcji ramowej ze szkłem w środku, część dolna posiada otwierane szafki. Drzwi witryny udekorowane są kwadratowymi elementami ułożonymi w szachownicę. Uchwyty metalowe w kolorze czarnym.  Mebel dostępny w dwóch wykończeniach: olejowosk lub lakier matowy.

Cechą rozpoznawczą witryny oraz pozostałych mebli z kolekcji Karol Baltazar są lekko skośne nóżki nawiązujące do estetyki lat 60. Innowacyjne metody produkcji oraz tradycja polskiego rzemiosła gwarantują satysfakcję z użytkowania witryny. Idealna do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji.

Mebel produkowany jest na zamówienie klienta. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta lub odwiedzenie jednego z naszych salonów partnerskich. Zdjęcia mają charakter poglądowy – różnica między kolorem produktu na zdjęciach, a odcieniem produktów gotowych może wynikać z ustawień ekranu komputera czy monitora urządzeń mobilnych.Kod produktu |  KAS 4001 DZ1

Materiały
drewno dziki dąb, metal, płyta MDF, szkło

Wymiary
wysokość: 181 cm | szerokość: 108 cm | głębokość: 43 cm

Wybarwienia


DZ1 - dąb ziemia    


JAFRA CONNECT Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68  |  46-380 Dobrodzień   |  Zakład produkcyjny: Karnice 2  | 55-140 Żmigród
JAFRA ® All rights reserved 2022