SHIRAZ


Szlachetne nuty można wyczuć nie tylko w winie ze szczepu SHIRAZ, ale także w kolekcji meblowej o tej samej nazwie, która nawiązuje do nowoczesności, jak i stylu francuskiego. Aranżacje wnętrz w stylu 'modern baroque' zachwycą wielbicieli eleganckich i odważnych rozwiązań.


CZARNO NA BIAŁYMKomody, stoły oraz pomocniki wyrózniają się figlarnie giętymi nogami oraz eleganckimi uchwytami. Delikatne kształty tej ekskluzywnej, olchowej kolekcji podkreślone zostały klasycznymi kolorami - perłową bielą i fortepianową czernią w wysokim połysku.


PRAKTYCZNY DESIGNOlchowa kolekcja charakteryzuje się niezwykłym designem, z tego powodu dna szuflad i i plecy witryn zostały dodatkowo wykończone materiałem odpowiednio dobranym do koloru mebli. Całość uzupełniają prowadnice z systemem cichego domyku i eleganckie oświetlenie LED w meblach skrzyniowych, a w stołach prowadnice synchroniczne dostosowane do dużego obciążenia.Kolekcja Shiraz

PRODUKTY


ODWIEDŹ NASPoznaj naszą ofertę meblową na żywo i odwiedź jeden z naszych salonów partnerskich. 

Zapraszamy do współpracy klientów detalicznych oraz właścicieli hoteli, pensjonatów, restauracji, klubów, sklepów i innych lokali komercyjnych.

JAFRA CONNECT Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68  |  46-380 Dobrodzień   |  Zakład produkcyjny: Karnice 2  | 55-140 Żmigród
JAFRA ® All rights reserved 2022